top of page

Kromě českých společností tvoří téměř polovinu našeho zákaznického portfolia zákazníci z Německa.

Dodáváme také do Francie, na Slovensko,
do Rakouska, Velká Británie, Dánska a dalších zemí.

Naše výrobky jsou nejvíce využívány v energetice, strojírenství, zemědělství, vzduchotechnice a dalších oborech. Mezi naše zákazníky patří významné společnosti jako například Vestas, Eaton, Honeywell, Zetor, Škoda, Dietz, TE connectivity a jiné.

MIMO HLAVNÍ PRODUKCI ODLITKŮ
TAKÉ NABÍZÍME MOŽNOST VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB

Pouze spokojený zákazník je dobrý zákazník. Tuto zásadu se snažíme dodržovat každý den. Chceme každý den potvrdit naši nesporně dobrou pověst v oblasti technické způsobilosti a spokojenosti zákazníků. Vynikající reference z našeho mezinárodního seznamu zákazníků nás znovu a znovu naplňují přesvědčením o dobře vykonávané práci a jsme pyšní na naši pozici na trhu. Zároveň usilovně rozvíjíme know-how slévárny.

PÍSKOVÁNÍ, TRYSKÁNÍ A OMÍLÁNÍ

Provádíme sériové ruční pískování a tryskání neželezných, litinových a ocelových výrobků, a to vše dle požadavků zákazníka. Velikost boxu činí 1200x800x700 mm.

Omílání je omezeno pouze maximálním rozměrem výrobku (350x200x200 mm). Převážně využíváme keramická brusná tělíska, která jsou vhodná pro neželezné kovy a slitiny železa.

omilani.jpg

Al díl po procesu omílání

tryskani.jpg

Al díl po procesu tryskání

NEDESTRUKTIVNÍ KONTROLA MATERIÁLŮ

Nabízíme možnost kontroly materiálů nedestruktivní metodou pomocí RTG. Disponujeme zařízením od firmy YXLON MU 2000 s maximální přípustnou velikostí výrobku 900x400x400 mm.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Určitě nalezneme řešení přímo pro Vás!

rentgen.tif

Al díl při kontrole rentgenem

bottom of page